Sepetim
%33

God Country

BARKOD : T502
MARKA : Marmara Çizgi
260,00 TL
174,20 TL
260,00 TL
174,20 TL
Ürüne Özel Kampanyalar
"God Country" Ürününü Alana Kargo Bedava!
"God Country" Ürününü Alana Kargo Bedava!
"God Country" adlı ürünü alışveriş sepetinize eklediğinizde toplam fiyattan bağımsız olarak kargonuz ücretsiz olacaktır.
Ürün Açıklaması

Yazar: Donny Cates
Çizer: Geoff Shaw
Sayfa Sayısı: 176

KURTULUŞ İKİ TARAFI KESKİN BİR KILIÇTIR.


Bir zamanlar, Batı Teksas’ta, Alzheimer’dan ölmekte olan Emmett Quinlan adında bir adam yaşardı. Oğlu Roy, kendi kızına babalık yapmak ile babasının gün geçtikçe solarak nefret dolu bir canavara dönüşmesini izlemek arasında sıkışıp kalmıştı. Dahası, dev bir hortum hızla yaklaşmakta, Quinlan ailesini değer verdikleri her şeyi yok etmekle tehdit etmekteydi. Fakat fırtınanın hemen ertesine her şey değişecekti. Çünkü bu hortum bu dünyaya ait değildi… ve beraberinde bir şey getirmişti… Emmett Quinlan evinin külleri arasında elinde Valofax adında, tılsımlı, yok edilemez, dört metrelik bir kılıçla duruyordu. Kılıç elinde olduğu sürece… geri dönmüş olacaktı. Alzheimer’ı
iyileşmişti. Adını ve en çok sevdiği kişilerin yüzlerini bir kez daha hatırlayabiliyordu. Sorun şuydu ki dostlar… o kılıç aslında Emmett’e ait değildi. Gerçek sahipleri de onu geri almak için hiçbir şeyi yapmaktan çekinmiyorlardı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.